Förtroendevalda i Örebro kommun

Jonas Håård (S)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.haard@orebro.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden Ordförande 2021-10-19 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige-valberedning Ersättare 2018-10-25 - 2022-10-14
Programnämnd samhällsbyggnad Ersättare 2021-10-19 - 2022-12-31
Samrådsorgan för kommunen och det civila samhället Ledamot 2021-11-09 - 2022-12-31
Örebro Parkering AB Ledamot 2019-01-01 - 2023-05-31