Förtroendevalda i Örebro kommun

Thomas Börjesson (S)

Kontaktinformation

E-post:
thomas.borjesson@orebro.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hemvårdsnämnden Ersättare 2021-01-27 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-04-16 - 2022-10-14