Förtroendevalda i Örebro kommun

Jenny Thor (S)

Kontaktinformation

E-post:
jenny.thor@orebro.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-01-12 - 2022-10-14
Programnämnd social välfärd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Vårdboendenämnden 1:e vice ordförande 2019-01-10 - 2022-12-31