Förtroendevalda i Örebro kommun

Susann Wallin (S)

Kontaktinformation

E-post:
susann.wallin@orebro.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-05-21 - 2022-10-14
Landsbygdsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Programnämnd barn och utbildning Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31