Förtroendevalda i Örebro kommun

Maria Sääf (MP)

Kontaktinformation

E-post:
maria.saaf@orebro.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige-valberedning Ledamot 2020-11-17 - 2022-10-14
Programnämnd samhällsbyggnad Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31