Förtroendevalda i Örebro kommun

Annika Tholster (C)

Kontaktinformation

E-post:
annika.tholster@orebro.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Brottsförebyggande rådet Örebro 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Programnämnd social välfärd Presidieledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-10 - 2022-12-31