Förtroendevalda i Örebro kommun

Anna Hedström (S)

Kontaktinformation

E-post:
anna.hedstrom@orebro.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-05-05 - 2022-10-14
Landsbygdsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Programnämnd samhällsbyggnad Ledamot 2021-10-19 - 2022-12-31