Förtroendevalda i Örebro kommun

Stina Ståhl (MP)

Kontaktinformation

E-post:
stina.stahl@orebro.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jämställdhetsdelegationen Ledamot 2018-12-04 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-10-14 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige-valberedning Ersättare 2020-11-17 - 2022-10-14
Programnämnd social välfärd Ledamot 2020-11-17 - 2022-12-31