Förtroendevalda i Örebro kommun

Margareta Jansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
margareta.b.jansson@orebro.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hemvårdsnämnden Ledamot 2019-01-10 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-05-04 - 2022-10-14