Förtroendevalda i Örebro kommun

Sara Dicksen (M)

Kontaktinformation

E-post:
sara.dicksen@orebro.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskolenämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-19 - 2022-10-14
Programnämnd barn och utbildning Ledamot 2020-09-23 - 2022-12-31