Förtroendevalda i Örebro kommun

Markus Allard (ÖrP)

Kontaktinformation

E-post:
markus.allard@orebro.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunalråd Kommunalråd 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige-valberedning Ersättare 2018-10-25 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-25 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens utskott för hållbar utveckling Ersättare 2018-11-06 - 2022-12-31
Krisledningsutskottet Ersättare 2018-11-06 - 2022-12-31
Tingsrätten Övriga 2020-01-01 - 2023-12-31