Förtroendevalda i Örebro kommun

Henrik Nordström (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Örebroporten Fastigheter AB Ledamot 2019-01-01 - 2023-05-31
Örebroporten Förvaltning AB Ledamot 2019-01-01 - 2023-05-31