Förtroendevalda i Örebro kommun

Roger Andersson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-536 64 68 (mobil)

Postadress:
Trädgårdsgatan 9 702 12 ÖREBRO
(bostad)

E-post:
roger-andersson@orebro.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-25 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens utskott för hållbar utveckling Ersättare 2018-11-06 - 2022-12-31
Krisledningsutskottet Ersättare 2018-11-06 - 2022-12-31
Örebro Rådhus AB Ledamot 2019-01-01 - 2023-05-31