Förtroendevalda i Örebro kommun

Inger Carlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
inger.e.carlsson@orebro.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskolenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Landsbygdsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31