Förtroendevalda i Örebro kommun

Joakim Sjögren (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskolenämnden Ledamot 2021-03-23 - 2022-12-31
Gymnasienämnden Ledamot 2021-09-22 - 2022-12-31
Kulturnämnden Ersättare 2021-06-14 - 2022-12-31
Programnämnd barn och utbildning Ledamot 2021-01-26 - 2022-12-31