Förtroendevalda i Örebro kommun

Sara Maxe (KD)

Kontaktinformation

E-post:
sara.maxe@orebro.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Funktionsstödsnämnden Ersättare 2021-03-24 - 2022-12-31
Jämställdhetsdelegationen Ledamot 2018-11-06 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-11-28 - 2022-10-14
Programnämnd social välfärd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-10 - 2022-12-31