Förtroendevalda i Örebro kommun

Gunn Öjebrandt (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-12-11 - 2022-10-14
Länsmusiken i Örebro AB Ledamot 2019-01-01 - 2023-05-31