Förtroendevalda i Örebro kommun

Paula Säker (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kulturnämnden Ersättare 2020-03-24 - 2022-12-31
Tingsrätten Övriga 2020-01-01 - 2023-12-31